Flixonase drops

Zuzana    04.04.2013, 21:36

Dobrý den, chcem sa opýtať na Flixonase drops v prípade dojčenia. V letáku je to veľmi nezrozumiteľne napísané, mám zapchatý nos a ťažko sa mi dýcha a tieto kvpaky mi v minulosti pomohli, mám ich doma ale neviem či ich môžem použiť. Syn má 21 mesiacov, ale často ho dojčím, aj v noci aj cez den, dakujem veľmi pekne za odpoveď.

Milá Zuzana,

tento prípravok môžete používať, lokálne kortikosteroidy ako Flixonase nie sú pre dojčenie problém, nehovoriac o tom, že vaše dieťatko je už veľké - takže pokračujte v dojčení tak, ako doposiaľ bez obmedzení aj počas užívania tohto prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Flixonase drops