LIPO HARGCORE alebo karnitin

Katka    06.04.2013, 18:36

Dobry den chcela by som vediet, ci mozem zivat niektory z tichto vyrobkov ak kojim, v tom prvom pripade LIPO...je napisane ze nie je vhodny pre dojc matky ale neviem uz viackrat som si tu precitala, ze na niektore vyrobky to len napisu a pritom sa uzivat mozu. Dakujem

Milá Katka,

oba výrobky môžete ako dojčiaca matka užívať, hoci v prípade toho prvého istotne možno nájsť aj lepšie alternatívy.  Užívanie karnitínu nepredstavuje pre dojčenie problém.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > LIPO HARGCORE alebo karnitin