Urologicky caj

Veronika    20.09.2023, 14:21

Dobry den,plne kojim 2mesacne babatko,ale nejak som nachladla a mam neustale nutkanie na mocenie.Vzdy mi pomohol urologicky caj a brusnice.Mozem ich uzivat aj teraz pocas dojcenia? Dakujem

Milá Veronika,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli používať urologický čaj alebo brusnice. Oboje pre dojčenie nepredstavujú absolútne žiadny problém. Ako dojčiaca matka okrem toho máte právo na takú liečbu, akú by vo vašej situácii odborníci odporúčali ktorémukoľvek inému dospelému človeku s rovnakou diagnózou. Urologický čaj nepredstavuje jedinú možnosť. Preštudujte si aj túto odpoveď z našej poradne dojčenia:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=8087Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Urologicky caj