Masáž chrbta počas kojenia

Moncahe    29.08.2011, 20:43

Dobrý děň, chcela by som sa informovať. Kamarátka je matkou dvojmesačnej dcérky, ktorú kojí a má časté bolesti chrbta aj napriek tomu, že pri kojení sedí vzpriamene. Chceli by sme vedieť či kojaca matka môže chodiť na masáže chrbta, či to nemôže uškodiť a zapríčiniť menšiu tvorbu mlieka. Za odpoveď vopred ďakujeme.

Dobrý deň,

samozrejme, že dojčiaca matka môže chodiť na masáže chrbta. Nemôže to zapríčiniť menšiu tvorbu mlieka ani iné problémy. Ak sa problémy nedajú riešiť len masážou, dojčiaca matka môže absolvovať potrebné vyšetrenia a liečiť sa popri dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Masáž chrbta počas kojenia