Flextor na bolesť kĺbov

Ivana    10.10.2023, 16:52

Dobrý deň, môžem popri kojení užívať výživový doplnok Flextor na kĺby? (obsahuje glukozamín sulfát (z kôrovcov), chondroitín sulfát, boswellia serrata, bromelaín (1200 GFU/g), hydrolyzovaný kolagén a vitamín C). Ďakujem.

Milá Ivana,

z hľadiska dojčenia tento doplnok nepredstavuje žiaden problém, môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje, nemusíte dojčenie nijako časovať či obmedzovať podľa užitia doplnku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Flextor na bolesť kĺbov