Repik počas dojčenia

Janka    16.10.2023, 12:49

Dobrý deň ,prosim Vás môžem piť repík počas dojčenia?všade píšu že to nieje vhodne .Ak áno tak koľko denne a ako dlho môžem tento čaj piť?Vopred ďakujem za odpoveď.

Milá Janka,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje repík žiaden problém, môžete ho používať v takom dávkovaní, ako iný dospelý človek pri používaní tohto čaju. Toto neovplyvní zloženie materského mlieka, či jeho tvorbu. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Repik počas dojčenia