Kolonoskopie - tlumící injekce

Barbora    25.10.2023, 13:08

Dobrý den, mám absolvovat kolonoskopii, při které mi bude aplikována do žíly látka ( opiát plus lék proti bolesti - Morphin a Apaurin). Dle lékaře nesmím 12 hodin Po aplikaci kojit. Je to tak? Moc dekuji.

Milá Barboro,

z hľadiska dojčenia tieto látky nepredstavujú dôvod na obmedzenie dojčenia či na akékoľvek ďalšie opatrenia. Môžete dojčiť až do vyšetrenia a potom znova hneď, ako sa na to budete cítiť. Prečítajte si aj toto vysvetlenie: https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=8985Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kolonoskopie - tlumící injekce