Poloha dietata pri nocnom kojeni

Katka    22.05.2013, 13:48

Dobry den, chcem sa spytat ci poloha ked moj 3 mesacny syn pri nocnom kojeni lezi na chrbatiku a len otoci hlavku bud do jednej alebo druhej strany je v poriadku. Dakujem

Milá Katka,

ak je s dojčením všetko ostatné v poriadku, bábätko dobre pije, prospieva a vy nemáte žiadne problémy, tak potom je aj to, ako sa bábätko dojčí počas noci v poriadku. Ak nemáte problémy, nemusíte sa polohou pri nocnom dojčení zaoberať.

V ideálnom prípade je počas dojčenia v noci dobré, aby bábätko ležalo na boku paralelne s vaším telom a aby sa počas dojčenia brada dotýkala prsníka a nos sa ho nedotýkal.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Poloha dietata pri nocnom kojeni