Antibiotika a kojenie

Lenka    28.05.2013, 02:20

Dobry den, mam 5 mesacnu dcerku, ktoru kojim.Zapalil sa mi prsnik, dodrzujem vsetky rady laktacnej poradkyne-odporucila mi aj Fluconazol. no lekar mi odporucil uzivat Ospexin1000 mg. Je Ospexin vhodny pri tomto probleme?

Milá Lenka,

cez internet nie je možné odpovedať na otázku, či je Ospexin vhodný liek z hľadiska toho, čo popisujete. Ak by išlo o zápal prsníka, tak Ospexin môže byť správna voľba. Ale cez internet nie je možné určiť, či máte zápal prsníka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Antibiotika a kojenie