Dojcenie v tehotenstve a amniocenteza

Janka    14.09.2011, 23:03

Dobry den, stale dojcim 22 mesacnu dceru a zaroven som v 16 tyzdni tehotenstva. Kvoli veku by som mala podstupit amniocentezu. Toto vysetrenie je dost naorcne uz samo o sebe a mam obavy, ci sa sucasnym dojcenim jeho rizikovost este nezvysuje. Je o tom nieco zname? Dakujem.

Milá Janka,

pravdepodobne najlepšiu odpoveď nájdete, keď si prečítate Dojčenie počas tehotenstva. Samotné dojčenie nie je za normálnych okolností riziko pre tehotenstvo.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojcenie v tehotenstve a amniocenteza