Ockovanie proti tetanu a kojenie

jarmila    04.06.2013, 14:52

Dobry den dnes ma doktorka ockovala proti tetanu a ked som jej oznamila ze svoju 8 mesacnu dceru plne kojim tak po telefonate z infektologom mi povedala ze musim odstavit alebo aspon tyzden nekojit dceru aby jej to neuskodilo a teraz mam strach pretoze som dceru uz dvakrat nakojila kedze mi odmieta vodicku a aj flasu ...dufam a verim ze ma len naplasily ked to povedaly a nic sa nestane a mozem nadalej kojit..dakujem krasne za odpoved.

Milá Jarmila,

neexistuje jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli po očkovaní proti tetanu dojčiť. Nie sú v tomto smere potrebné žiadne obmedzenia, môžete dojčiť rovnako ako doposiaľ.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ockovanie proti tetanu a kojenie