Hormonalne zmeny, dojcenie a psoriaza

lilly    12.06.2013, 09:41

Dobry den, dojcim syna uz 15ty mesiac a prave teraz sa mi objavila psoriaza. Mam to dane i geneticky po otcovi. Nemala so s nou vsak doteraz ziadne problemy, az teraz. Moze to suvisiet s dojcenim? po ukonceni dojcenia moze nastat zlepsenie? Rada by som podstupila detoxikaciu organizmu, mozem pocas dojcenia? dakujem za pomoc.

Milá Lily,

dojčenie nesúvisí so psoriázou (navyše dojčíte už 15 mesiacov, takže ak by súviselo, tak by sa psoriáza objavila už skôr, nie?). Ukončenie dojčenia vám so psoriázou nepomôže, ale prejavy psoriázy môžete liečiť aj počas dojčenia a tiež ak sa psoriáza objaví na prsníku, tak sa dá liečiť.

Áno, môžete podstúpiť detoxikáciu.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Hormonalne zmeny, dojcenie a psoriaza