Sinupret kvapky

Lucia    12.06.2013, 18:00

Dobrý den, poprosila by som odpoveď na otazku, ci mozem dlhodobejsie uzivat Sinupret kvapky, ked obsahujú alkohol. Ďakujem a prajem pekný deň.

Milá Lucia,

Sinupret z hľadiska dojčenia môžete užívať dlhodobo. Obsah alkoholu v ňom nie je pre dojčenie či dojčené bábätko žiaden problém. A ani alkohol v množstvách väčších ako v Sinuprete by nebol problém. Dojčite teda ďalej tak ako doposiaľ.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Sinupret kvapky