Diclobene počas dojčenia

Daša    27.07.2013, 17:06

Dobrý deň, dojčím 27 mesačnú dcérku a seklo ma v krížoch. Lekár mi predpísal mydocalm a diclobene. O mydocalme ste už v poradni písali, že sa môže pri dojčení užívať, chcela by som sa opýtať, či môžem brať aj diclobene a navyše v kombinácii s mydocalmom. Lekár mi samozrejme zakázal pri úžívaní týchto liekov dojčiť a pre veľké bolesti som si už jednu tabletku diclobene dala, dojčiť som ale neprestala. Dúfam, že nerobím zle. Veľmi pekne ďakujem za rýchlu radu a pomoc. Pekný deň. Daša

Milá Dáša,

oba lieky môžete popri dojčení užívať a ďalej bez obmedzení dojčiť. Z hľadiska dojčenia je Diclobene vzhľadom na svoje vlastnosti ideálny liek.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Diclobene počas dojčenia