Dojčenie a paralen

Lenka    28.07.2013, 18:55

Dobrý den, užívala som paralen 500 cca 7 dní, pol tabletky. Za den som tak užila max. 1,5 až 2 tabletky. Mohla som tým užblížiť mojej vtedy 3 týždnovej dcérke, kedže je kojená? Ďakujem za odpoved.

Milá Lenka,

nie je žiaden dôvod na to, aby ste sa obávali. Nie, dcérke ste neublížili. Je dobré, že ste pokračovali v dojčení popri užívaní paralenu. Aj ako dojčiaca máte právo na liečbu, ktorú potrebujete.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a paralen