Ako schudnut pri dojceni

Katarína    25.09.2013, 14:29

Dobry den chcela by som sa opytat ako najlepsie chudnut popri dojceni...je to pre mna velmi tazke a nechcem nasadzovat drasticke diety pretoze som to skusila a neda sa to vydrzat pretoze moje telo to odmieta...ale citim sa velmi zle s mojou hmotnostou...dakujem za radu

Milá Katarína,

chudnúť môžete aj popri dojčení. Ohľadne konkrétneho spôsobu, ako to urobiť, sa poraďte s príslušným odborníkom. Platia pre vás rovnaké pravidlá, ako pre všetkých iných ľudí.

Zaujímavý pre vás môže byť tento článok: http://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/chudnutie-sport/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ako schudnut pri dojceni