MAGNEROT A VALERIANA

KATKA    20.01.2014, 13:11

DOBRÝ VEČER, CHCELA BY SOM SA PORADIŤ,OCITLA SOM SA V STRESOVEJ SITUÁCII A POTREBUJEM UŽÍVAŤ- NIEČO NA UKĽUDNENIE.MOŽEM SI VEČER PRED SPANIM DAŤ 2TABLETKY MAGNEROTU- AJ KEĎ SPÁVAM SO SVOJIM 10- MESAČNÝM SYNČEKOM /PLNE DOJČENÝM NA POŽIADANIE/? CEZ DEŇ BY SOM MOHLA UŽÍVAŤ 3KRÁT DENNE /15KVAPIEK TINKTÚRU VALERIANY/KOZLIK LEKÁRSKY/? BOJÍM SA-ABY SOM MALÉMU NEUBLÍŽILA.ĎAKUJEM ZA POMOC KATKA

Milá Katka,

spomínané prípravky z hľadiska dojčenia môžete užívať a pokračovať v dojčení bez obmedzení. 

Pri prípravkoch, ktoré ovplyvňujú pozornosť a spánok, je dôležité zabezpečiť bezpečný spánok bábätka:

http://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/spolocne-spanie/

 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > MAGNEROT A VALERIANA