Algifen pocas kojenia

Zuzana    07.04.2014, 10:08

Dobry den,chcela by som Vas poprosit o radu,ci pocas dojcenia mozem uživat Algifen - kvapky.Od 15. rokov trpim funkcnou poruchou zlcnika a malu ulavu mi poskytne jedine Algifen.Je mozne ho pocas kojenia uživat? Minimalne raz do mesiaca dostavam silne bolesti,teraz popri starostlivosti o dcerku asi v suvislosti s unavou aj castejsie...Dakujem

Milá Zuzana,

áno, počas dojčenia môžete užívať Algifen. V dojčení dcérky pokračujte tak, ako doposiaľ bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.

Alebo podporte poradňu dojčenia darcovskou SMS.

Stačí odoslať SMS správu s textom DMS DOJCIME na číslo 877.

Cena darcovskej SMS správy je 2 €. Viac informácií na http://www.mamila.sk/o-mamile/dms/ a www.donorsforum.sk


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Algifen pocas kojenia