Lieky proti bolesti

Viktoria grancova    05.10.2014, 21:53

Dobry den chcem sa opytat ci pri dojceni mozem uzivat ketonal forte, aescin a ci mozem dojcit ked mi bol podany analgin intravenozne. Bola som hospitalizovana s renalnou kolikou. Dcerka ma pol roka a prikrmy moc nemusi. Dakujem.

Milá Viktória, 

tieto lieky môžete všetky užívať a pokračovať v dojčení bez akýchkoľvek obmedzení či prestávok. Z hľadiska dojčenia sú toto veľmi dobre zvolené lieky.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Lieky proti bolesti