tabletky

Pavla    24.02.2012, 21:21

Dobry den, prosim Vas o radu. Je uzivanie tabliet s nazvom Persen bezpecne pocas dojcenia mojho 8-mesacneho syna? Prenikaju jeho zlozky do mlieka? Pripadne neznizuju jeho tvorbu? Niekedy som za cely den starostlivosti o dietatko podrazdena a nepokojna a kamaratka mi poradila tento rastlinny liek. Vdaka.

Milá Pavla,

áno, môžete. Neovplyvňujú tvorbu mlieka.

Pozrite si aj rovnakú predchádzajúcu otázku:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=98Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok