Stolica u dojčeného bábätka

Slavka    28.10.2014, 10:42

Dobrý den, môj syn má 5m a 2t. už skoro 3 týždne nekakal. Je plne dojčený. Vyzerá spokojne, prdká ale nekaká. Ako mu pomôcť?

Milá Slávka,

ak je synček spokojný, zdravý, dobre pije na prsníku a nemá iné problémy, dobre ciká, tak nerobte nič. V tomto veku je pri dobre dojčených deťoch možné, aby nekakali veľmi dlho. Sú niektoré deti, ktoré nekakali aj viac ako 30 dní.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Stolica u dojčeného bábätka