Kojenie a hemoroidy

Erika    04.11.2014, 20:42

Dobry den,prosim Vas chcem sa opytat ci mozem pouzivat faktu mast a cipky na hemoroidy, lebo ma velmi trapia,uz sa to neda vydrzat ale doktor mi povedal,ze nemozem podstupit ziadnu liecbu kym kojim..mam 6 mesacne babatko,kojene na poziadanie a kojit chcem do prirodzeneho odstavenia..dakujem velmi pekne za odpoved

Milá Erika,

nie je pravda, že by ste sa nemohli počas dojčenia liečiť, navyše špeciálne tieto lieky a prostriedky na liečenie hemoroidov skutočne nepredstavujú počas dojčenia žiaden problém.

Môžete sa teda liečiť a popri tom dojčiť bez obmedzení.

Prečítajte si aj tento náš dokument:
http://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kojenie a hemoroidy