Doplnky vyzivy

Petra    17.04.2012, 13:15

Dobry den, rada by som Vas poziadala o odpoved ci je mozne uzivat nasledovne doplnky a dojcit 19 mes. dieta: CYTOSAN 3x1 cps/denne (http://www.energy.sk/sk/menu_x1141x.asp), zinok (15mg)+C(75mg) 1tbl/denne, oreganovy olej 3 kv/denne (http://www.energy.sk/sk/menu_x1141x.asp) a Kelp 220mg- 9 tbl/denne Vdaka za odpoved, prip odporucanie ci ake davky uvedenych doplnkov su s dojcenim kompatibilne.

Milá Petra,

všetky tieto pripravky môžete pri dojčení svojho 19-mesačného dieťatka užívať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Doplnky vyzivy