Ocne kvapky a mast

Tana    12.05.2012, 18:01

Dobry den, dojcim 17 mesacnu dcerku a uz treti tyzden mam trochu zapalene oko. V podstate nic hrozne, len kazde rano mam trochu hnis a malicko zacervenane. Doktorka mi predpisala masticku ophthalmo framykoin a sulphacetamidum natricum kvapky. Je bezpecne oba tieto lieky pouzivat? Neexisutje nejaka ina liecba, bez antibiotik?Dakujem

Milá Táňa,

oba lieky môžete užívať, ak ich potrebujete. Nie je to pri dojčení žiaden problém. Čo sa týka inej liečby, toto je v kompetencii vášho lekára, cez internet nie je možné váš očný problém posúdiť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ocne kvapky a mast