Citrovital

Jana    15.05.2012, 20:16

Dobry den, podla vyrobcu kvapky CitroVital nie si vhodne pre tehotne, dojciace zeny a deti. Som dojciaca zena a rada by som sebe aj dcerke zlepsila imunitu tymto vyrobkom. Co Vy na to? Dakujem velmi pekne za odpoved.

Milá Jana,

Citrovital môžete pri dojčení užívať bez ohľadu na to, čo výrobca uvádza. S Citrovitalom máme rozsiahle skúsenosti (používame ho aj pri liečení niektorých problémov s prsníkmi, keď matky dojčia) a nie je problém, aby ste ho ako dojčiaca matka užívali.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok