Je mozne intenzivne sportovat pocas dojcenia?

Lydia Minarikova    18.06.2012, 10:39

Dobry vecer, takmer styri mesiace po porode mam stale brusko akoby som bola v tretom mesiaci, narastlo mi hlavne na zaciatku kojenia, ked mi zacalo neskutocne chutit jest. Je mozne, aby som ho opat zhodila, zacat intezivne sportovat - bicykel, behanie.... i pocas kojenia - syn ma takmer styri mesiace. Dakujem.

Milá Lýdia,

nie je problém, aby ste začali počas dojčenia športovať.

Pozrite si aj našu predchádzajúcu odpoveď na rovnakú tému:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=239Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Je mozne intenzivne sportovat pocas dojcenia?