Moze umele mlieko kojaca matka?

Jarmila    21.06.2012, 15:56

Dobry, den, srdecna vdaka za tuto stranku! Mam 4 mesacnu plne dojcenu dceru. Od znamych sme dostali umele mlieko HIPP HA ktore jej neplanujem nikdy dat ako nahradu za mlieko. Mozem ho ale vypit ja sama (je mi trochu luto ho vyhodit..)? Ma to nejaky zmysel? Mozem jej tym uskodit? Dakujem vaam(:

Milá Jarmila,

prečo nie, môžete ho vypiť. Ak bežne pijete kravské mlieko, tak umelé mlieko je tiež len sušené kravské mlieko a ďalšími umelo pridávanými látkami, čiže nie je dôvod, pre ktorý by to dcérke uškodilo.  Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Moze umele mlieko kojaca matka?