Koupani

Petra    11.07.2012, 07:18

Dobry den, miminku jsou 4 mesice, vyhradne kojim, bolesti prsou nemam. Gynekolozka mi rekla, ze bych se nemela, kvuli tomu, abych nedostala zanet do prsou, koupat na koupalistich a v prirodni vode, jaky je na to vas nazor?

Milá Petra,

samozrejme, že dojčiace matky sa môžu kúpať. Kúpanie nespôsobuje zápal prsníka. Vy navyše píšete, že nemáte žiadne bolesti prsníkov, tým pádom nie je kúpanie skutočne žiaden problém.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok