Erysipelas

Andrea    12.07.2012, 13:31

Mam 9,5 mesacne dieta, ktore dojcim na poziadanie a od polroka dokrmujem. Pred dvoma dnami som mala vysoku teplotu 39 cely den. Vecer ustupila, na druhz den mi ocervenelo predkolenie. Prave som prisla od lekarky diagnoza erysipelas, ludovo ruza. Prosim o promtnu radu, aj ked s lekarkou sme to konzultovali mozem uzivat DALACIN C 300mg - Klyndamicin 300mg, anopyrin 100mg, Detralex? Hrozi mi tromboza. Som rozhodnuta pokracovat v dojceni. Dakujem za odpoved a pomoc

Milá Andrea,

áno, všetky uvedené lieky môžete užívať a zároveň pokračovať v dojčení. Žiaden z nich nepredstavuje pre dojčenie problém.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok