Lavy prsnik

Katarína Líšková    17.07.2012, 16:31

dakujem pekne za odpoved, len som chcela doplnit ze mala mi zacne pit z laveho ale hned ho pusti pretoze sa jej nechce tahat, z druheho jej idekrasne mliecko. takze keby bolo mlieka dost v lavom urcite by pila. skusim tenl liek dikes!!!

Milá Katarína,

áno, v takom prípade by vám liek mohol pomôcť, pretože je to otázka tvorby mlieka - ak v prsníku bude mlieko, tak sa dcérka na ňom zostane a bude piť. Začnite ho teda užívať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok