Obstrek pod CT-ckom

Gabriela    14.08.2012, 20:42

Ahojte, nenasla som podobnu otazku, preto pisem novu... Kojim a mam problemy s chrbticou. Poslali ma na obstrek pod CT-ckom. Je to vhodne pre kojacu? Latka, ktoru mi pichnu ma obsahovat Marcain a Diprophos. Dakujem za radu

Milá Gabriela,

áno, obstrek pod CT (t. j. obe látky, ktoré ste napísali) môžete absolvovať a zároveň môžete hneď po podaní obstreku pokračovať v dojčení.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Obstrek pod CT-ckom