Laserova liposukcia

Eva    23.08.2012, 18:42

Je mozne pocas dojcenia podstupit laserovu liposukciu a lymfaticku masaz? Nevyluci sa tym vela skodlivych latok do mlieka? Dakujem

Milá Eva,

laserová liposukcia a dojčenie spolu nijako nesúvisia a nie je dôvod na to, aby ste ju počas dojčenia nemohli podstúpiť. To isté platí aj o lymfatickej masáži - taktiež ju môžete počas dojčenia absolvovať. Nemusíte si robiť strach o škodliviny v materskom mlieku.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Laserova liposukcia