Dojčenie a urologický čaj

Silvia    30.08.2012, 21:36

mám 11 mesačnú dcérku, kt. stále dojčím. dnes sa mi objavili ťažkosti pri močení, pravdepodobne cystitída. pijem veľa urologický čaj a začínam sa cítiť lepšie. antibiotiká by som nechcela užívať, ak mi čaj zaberie. ovplyvní to kojenie bábätka? ďakujem.

Milá Silvia,

áno, počas dojčenia môžete piť aj urologický čaj, a ak by to bolo potrebné aj užívať antibiotiká. Ohľadne bábätka nemusíte mať v tomto smere obavy.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a urologický čaj