Colafit

Lydia    11.09.2012, 19:23

dobry den, mam 6 mesacneho syna. ukoncili sme 6ty mesiac. a zacinam mat problem s kolenami. kedysi som na to brala Colafit a pomohol. Moze sa brat aj pocas kojenia? Zavadzame prikrmy, ale maly spapa este len zopar lyziciek. Dakujem. Lydia

Milá Lýdia,

Colafit môžete počas dojčenia užívať bez obmedzení.
V oblasti zavádzania príkrmov nájdete v našej poradni viacero zodpovedaných otázok, detailný návod, ako postupovať je napr. v tejto odpovedi:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=111Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok