Vytazok z olivovych listov

Tinka    13.07.2017, 22:11

Dobry den, kojim takmer 2 rocne dieta na poziadanie. Mozem uzivat doplnok stravy - vytazok z olivovych listov 2xdenne 1 tabletu? Odporucane mam uzivanie az na 6 mesiacov, je to z pohladu kojenia problem?dakujem

Milá Tinka,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli tento doplnok užívať, a nič na tom nemení ani to, že by ste ho mali užívať viacero mesiacov. Pokračujte v dojčení tak, ako doposiaľ, dvojročné dieťa dojčenie veľmi potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vytazok z olivovych listov