Kolodium Forte na kurie oko

Emilia    17.07.2017, 08:47

Dobry den, obraciam sa na Vas s otazkou, ci je mozne pri dojceni pouzivat na kurie oka pripravok s nazvom Kolodium Forte? Dojcim 11- mesacneho chlapceka. Kurie oka mam na chodidlach a na prste. Je to bolestive, rada by som to odstranila. Dakujem za odpoved.

Milá Emília,

pri používaní tohto prípravku je pre bábätko bezpečnejšie pokračovať v dojčení. Pokračujte v dojčení tak, ako doposiaľ.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kolodium Forte na kurie oko