Odstaveni 2

Lidie    13.09.2012, 20:46

Problem je prave myom, ktery je velky, bohuzel mi hrozi v pripade krvaceni i hospitalizace, takze moje otazka byla smerovana prave zda jste resili primo riziko ve tehotenstvi s myomem. Je mi jasne, ze potrat muze nastat i bez kojeni, mam uzivat utrogestan do 36 tt a magnesium.

Milá Lidie,

áno, toto bolo zrejmé z vašej pôvodnej otázky, jediná vec je, že konkrétnejšiu odpoveď vám nie je možné poskytnúť, nie sú štúdie, ktoré by presvedčivo odpovedali na to, čo sa pýtate. Myóm môže začať krvácať, či už s dojčením alebo bez dojčenia.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok