Mlieko iba v jednom prsniku

Iveta    14.08.2017, 11:05

Dobry den nalieva sa mi iba jeden prsnik..ked tlacim vytlacim aj z druheho ale malej dvojtyzdnovej dcere nestaci ked jej ho ponuknem musim jej dat potom aj druhy...a tiez je jeden o polovicu vacsi...da sa to nejak napravit prosim?aj som sa snazila odsavat a prikladat ju iba na ten mensi ale nepomaha netvori sa mi v nom tolko mliecka co v druhom..dakujem vopred za odpoved

Milá Iveta,

vašu otázku sme zodpovedali v tomto odkaze:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=6018Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Mlieko iba v jednom prsniku