Liečba TČM

Helena    03.09.2017, 22:39

Dobrý deň,chcela by som sa informovať,,dojčim 4mesačného syna a mám gynekologické problémy/výtok/-klasicku liečbu som už skúsila nepomohla-boli mi doporuné výrobky firmy green world-TČM-gel péče o ženu zloženie :sophora nažloutla,srdečník,olešnik japonsky,korkovník amursky,andelika ínska-5dni lokalnej liečby a ešte vaginálne tampóny zloženie:Složení: Kořen stemony (Stemona sessilifolia), nať srdečníku obecného, plody jarvy Monierovy, oddenek přestupu (Smilax ornata), plody bytelu metlatého (Kochia scoparia), kořen děhelu čínského (Angelica sinensis), oddenek koprníčku čínského (Ligusticum chuanxiong), borneol.Môžem ich použiť?-a môžem aj po zaočkovaní syna-alebo musim počkať niekoľko dni?ďakujem za odpoveď Helena

Dobrý deň, 

po dôkladnom preskúmaní vami uvedných byliniek je možné povedať, že tieto prípravky môžete užívať a pokračovať v dojčení bez obmedzení. A áno, môžete ich používať aj po zaočkovaní syna.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Liečba TČM