Lieky

maria    03.09.2017, 22:42

Dobrý deň, dojčím svoju dcéru, ktorá má necelé 3 mesiace. Lekárka mi okrem antidepresív predpísala liek campral, ktorý potláča chuť na alkohol (v minulosti som mala s týmto problém a manžel nepodporuje ani pohár piva). Je možné popri dojčení užívať tento liek campral ? Vopred ďakujem za skorú odpoveď

Milá Mária,

Campral môžete užívať a pokračovať v dojčení bez obmedzení. Tento liek sa má vlastnosti, ktoré znamenajú, že je kompatibilný s dojčením.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok