Zazvor

Martina    01.09.2017, 08:57

Dobry vecer. Mozem prosim pit zazvorovy caj s medom a citronom,ked na mna lezie nejaka choroba? Mam 2 mesacne babatko a je plne kojene. Dakujem

Milá Martina,

toto z hľadiska dojčenia nie je absolútne žiadny problém, toto je čaj, ktorý bežne pijú mnohé matky počas dojčenia a med, citrón či zázvor je bežnou súčasťou stravy, aj dojčiacich matiek. A rovnako, ak by ste potrebovali aj nejakú liečbu, budete môcť pokračovať v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok