Krvacanie z nosa pri dojceni

Lucia    15.09.2017, 11:13

Niekolkokrat sa mi pocas dojcenia spustila krv z nosa (bez smrkania a drazdenia nosa)... proste mi zacne kvapkat krv. Mala ma 10 mesiacov je na prikrmoch,doteraz bez UM. Cim to moze byt sposobene? Dakujem

Milá Lucia,

táto situácia nie je spôsobená dojčením a nesúvisí s dojčením, hoci sa vám krv spúšťa pri dojčení. Dojčiace matky ako skupina netrpia krvácaním z nosa. Ak teda riešite takýto zdravotný problém, z hľadiska dojčenia pokračujte v dojčení a z hľadiska vášho zdravia sa obráťte na svojho lekára, aby ste zistili príčinu tohto stavu a mohli urobiť opatrenia pre to, aby takéto krvácanie prestalo. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Krvacanie z nosa pri dojceni