Doplnok vyzivy

Zuzana    29.09.2017, 14:18

dobry den.chcem sa opytat,ci by som mohla popri dojceni uzivat tento doplnok podporujuci chudnutie: https://gymbeam.sk/488-lipo-6-black-nutrex.html dakujem pekne za odpoved

Milá Zuzana,

z hľadiska dojčenia nie je žiadny dôvod, aby ste nemohli pokračovať v dojčení popri užívaní tohto doplnku výživy. Pokračujte v dojčení tak často, ako to vaše dieťatko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Doplnok vyzivy