Kojenie dieťaťa s Tubingen ortézou

Mia    14.10.2017, 23:03

Dobrý deň, mám 11 dňovú dcéru, ktorá začala nosiť Tubingen ortézu. Musí ju nosiť 23 hodín denne a skomplikovalo nám to kojenie. Doteraz bola výlučne kojená a mienime pri tom ostať, avšak malá je veľmi nervózna keďže priečna poloha pri dojčení je prakticky nemožná a v ľahu na ňu mlieko kvapká, pretože sa mi ešte neustálila tvorba mlieka a mám ho veľa. Aké polohy by ste doporučili na kojenie pri používanie tejto zdravotnej pomôcky? Vďaka za odpoveď

Dobrý deň,

v tejto otázke vám spoľahlivo pomôže poradkyňa pri dojčení Jana Boleková, na ktorú ste sa obrátili osobne. Držíme vám veľmi palce!Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kojenie dieťaťa s Tubingen ortézou