Koncentrácia u zubára

Miska    20.10.2017, 17:11

Dobrý deň prosím vás práve som bola u zubára a vyplachoval mi zub nejakou koncentráciou a vysplechlo mi to do hrdla a prehlta som to. Mam ale doma mesačnú plne kojenu dcérku. Teraz sa bojím ci môžem dojčiť ci jej to neublíži. Hrozne to štípe v hrdle. Ďakujem vopred za odpoveď len prosím čím skôr ďakujem

Milá Miška,

nemusíte sa obávať, nič sa nedeje. Pri takejto lokálnej aplikácii sa do materského mlieka nemá čo dostať, aj keď sa vám podarilo trošku prehltnúť. Pokojne pokračujte v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Koncentrácia u zubára