Cedrový olej

Marcela    03.11.2017, 18:52

Dobrý deň,chcem sa informovať ,dojčím 6-masačného syna a chcela by som kôli j alergii/som bez liekov/ užívať cédrový olej v dávke 3čajové lyžičky denne-môžem?užívam aj multivitamín pre tehotné gs mamavit v ktorom je 100%dávka vitamínu d-a vraj aj cédrový olej obsahuje veľa tohto vitamínu-nepredávkujem sa-nebude ho veľa v mlieku ?ďakujem za odpoveď Marcela

Milá Marcela,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiadny problém, pokračujte v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje, dojčenie nečasujte podľa užívania týchto prípravkov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Cedrový olej