Užívanie Pestreca mariánskeho a Čierneho kmínu počas kojenia

Miroslava    14.11.2017, 09:13

Užívam Pestrec mariánsky a Čietny kmín na detoxikáciu očistu organizmu a kojím 16 mesačné synčeka. Nejdu tie škodlivé látky do mliečka čo sa z tela vyplavujú?Neškodím bábätku? Nemám to radšej prestať užívať? Nechcem prestať kojiť. Ďakujem za spätnú odpoveď. Mirka

Milá Miroslava,

z hľadiska dojčenia je pre vaše dieťatko bezpečnejšie, aby ste pokračovali v dojčení. Pestrec niekedy matky dokonca užívali na podporu tvorby mlieka. Prečítajte si ešte aj túto odpoveď z poradne k detoxikácii:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2756Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Užívanie Pestreca mariánskeho a Čierneho kmínu počas kojenia