Liečba mykózy nechtov laserom

Veronika    14.11.2017, 14:20

Dobrý deň, Rada by som sa informovala či je možné absolvovať liečbu mykózy nechtov laserom počas kojenia 5 mesačneho bábätka. Vopred ďakujem za odpoveď

Milá Veronika,

z hľadiska dojčenia toto nie je absolútne žiadny problém, nemá to ako ovplyvniť tvorbu mlieka, ani jeho zloženie. Pokračujte v dojčení podľa potrieb vášho bábätka. Okrem toho je pre vás dôležité vedieť, že ak by ste to potrebovali, môžete počas dojčenia podstúpiť aj iné spôsoby liečby, či už lokálne alebo celkové, ak by to bolo potrebné.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Liečba mykózy nechtov laserom