Dojcenie

katarina    14.12.2017, 13:34

Dobry den,chcem sa spytat ci mozem užívat antidepresiva ked dojcim,dcerka ma uz rok a pol,uz mi ani vela mlieka nejde ,skor je to o ukludnovani.A s druhy prsnik mi nechce chytit tak jej davam s jedneho,moze to byt preto ze uz s toho prsnika ma mlieko inu chut,Dakujem

Milá Katarína,

napíšte nám názov liekov, ktoré užívate, ako aj ich dávkovanie. Radi vám odpovieme.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok