Pupalka dvojrocna a dojcenie

Lenka    15.12.2017, 22:30

Dobry den, mam 16 mesacnu dcerku ktoru dojcim cca 2krat za den. Je mozne uzivat pupalkovy olej pocas dojcenia? S pozdravom Lenka

Milá Lenka,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli užívať pupalkový olej. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, pokojne aj častejšie, väčšina ročných detí sa dojčí omnoho častejšie (a je to dôležité pre to, aby boli dojčené aj ďalej z dlhodobého hľadiska).Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pupalka dvojrocna a dojcenie